GLASS & CERAMICS / Ceramics / Porcelain 10357595
nr 1035 7595
PORCELAIN
China, miscellaneous,
Kina, diverse
Condition: lagningar, nagg
600
SEK 300
Monday May 2 2016
at 20:55:31
30/4 17:58:49